Možná, že máte podobnou otázku…

Proč na svých stránkách a v reklamě uvádíte, že produkty Marbo existují 20 let? Trpím alopecií nekolik let a Marbo neznají ani lékaři, kteří mě léčí, ani moji známí – spolupacienti.

Produkty Marbo – Aktivátor, Tonikum a Šampon – se 20 let vyrábějí a prodávají v zemích: Srbsko, Chorvatsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina. V těchto zemích je lze koupit v lékárnách a dermatologové je předepisují svým pacientům i na recept. Pacienti, kteří se léčili přípravky Marbo, byli zařazeni do studie, která sledovala účinnost léčby. Během dvaceti let bylo takto otestovano a sledovano více než 50 000 klientů s jednoznačným výsledkem: úspěšnost při léčbě alopecia androgenetica kolem 70% a při ostatních typech alopecie kolem 80%. Někdy je třeba na efekt počkat, záleží na mnoha faktorech, jak rychle na léčbu klient zareaguje; výsledky však jsou prokazatelné. Před rokem získala naše firma MARBO LTD výhradní zastoupení a začali jsme prodávat a propagovat produkty Marbo v EU. Za krátkou dobu nás ještě lékaři a pacienti neznají, ale pomalu už začínáme být známí a máme dobré výsledky i mnoho spokojených klientů. 

Proč jsem nenašla produkty Marbo ve své lékárně, když uvádíte, že se v lékárnách koupit dají?

Distribuce produktů Marbo v ČR začala dne 1.2.2012. V lékárně musíte výrobky vyžadovat a požádat lékárníka, aby je objednal u distributora – zásobovatele lékáren. Většinou se jedná o 24 hodin, než pro vás zboží dodají. 

Přečetl jsem si, že Aktivátor Marbo je úplně jiný a že nemá konkurenci. Můžete mi vysvětlit v čem?

Aktivátor Marbo je definitivně nový druh lokálního stimulátoru na růst vlasů založený na 100% přírodní bázi. Je složen z extraktů bylin a dřevin, obsahuje kofein z kávy, o kterém se zjistilo, že účinně podporuje růst vlasů, dále alkohol a horskou vodu. Neobsahuje žádné konzervační látky či jiné přídavné chemické látky. Tajemství aktivátoru Marbo spočívá ve zvláštní kombinaci bylin a v jejich přesném poměru podle prastaré receptury. Svou roli hraje i čistota půdy v lokalitách s vysokou nadmořskou výškou, ve které tyto byliny rostou, přičemž se jim daří odolávat extrémním povětrnostním podmínkám. Tuto odolnost a životaschopnost umí předat dál. Našim vlasovým cibulkám. Proto je Aktivátor Marbo tak účinný a jedinečný, proto nemá konkurenci. 

Proč tvrdíte, že nejlepší výsledky lze dosáhnout používáním kompletní sady produktů Marbo? Jednotlivě neúčinkují?

Všechny tři produkty Marbo účinkují i jednotlivě. Mají stejnou bylinnou bázi, základ je ve všech výrobcích stejný. Aktivátor Marbo působí přímo ve vlasových cibulkách, které umí nově nastartovat i po dlouhodobém „spánku“. Cibulky, které neprodukují vlasové kořínky, ve většině případů nejsou mrtvé ani po dlouhodobém problému s alopecií. Jsou jen natolik podrážděny, natolik ochromeny chorobným procesem, že přestanou pracovat. prcovat. Zde pomáhá Aktivátor. Tonikum Marbo zastavuje vypadávání vlasů. A dělá to téměř okamžité po zahájení aplikace. Šampon Marbo čistí vlasovou pokožku, upravuje mazotok, odstraňuje lupy, zlepšuje kvalitu vlasu. Kromě toho, že Tonikum a Šampon zastavují vypadávání vlasů a zlepšují jejich kvalitu a vzhled, urýchtují i účinek Aktivátoru. Produkty Marbo jsou připraveny tak, aby se vzájemně doplňovaly a zesilovaly své působení. Vzniká synergický efekt, proto doporučujeme, aby se aplikovaly společně. 

Netrpím alopecií, mám problém s řídkými vlasy. Mohou mi vaše produkty pomoci?

Ano, mohou. Tonikum Marbo zastaví další vypadávání vlasů, Šampon Marbo zlepší kvalitu vlasů a ozdraví vlasovou pokožku. Při rodovém zatížení, pokud všichni v rodině mají řídké vlasy, nastane zhuštění vlasů v 50ti případech ze 100. V každém případě však aplikací Tonika a Šamponu docílíte příznivý optický efekt, vlasy získají větší objem, nadzvednou se u kořínků, nebudou se nadměrně mastit ani vysušovat. Jednoduše budou vypadat hustěji, a vy získáte ze svých vlasů lepší pocit. I úprava do účesu bude méně náročná. 

Může Aktivátor Marbo pomoci při alopecia barbae? Mám lysá ložiska na bradě.

Ano, Aktivátor Marbo je nejvíce účinný při alopecii typu alopecia areata a alopecia barbae. Zde máme úspěšnost přes 80%. 

Netrpím alopecií, jen vypadáváním vlasů na jaře a na podzim. V létě a v zimě s vlasy problémy nemám. Mohu vaše produkty používat preventivně, abych se sezónnímu vypadávání vlasů vyhnula?

Ano, dermatologové doporučují preventivní používání Tonika a Šamponu na ošetřování vlasů. Zvláště to platí pro ženy, které si vlasy barví, žehlí, tupírují, čí podstupují jiné kadeřnické zásahy. 

Trpím onemocněním alopecia androgenetica. Jsem muž ve středním věku, mám kouty a na temeni již lysinu. Je možné, že mi vaše produkty pomohou a na lysých místech mi narostou znovu vlasy? Zdá se mi to málo pravděpodobné, vždyť s tímto problémem si nevědí rady ani lékaři. Většina z nás se nakonec se svou lysinou spřátelí …

Věříme, že vám produkty Marbo mohou pomoci. Je třeba začít používat kompletní sadu Marbo. Doporučujeme delší kúru, minimálně 2-3 měsíce. Někdy je třeba vydržet i déle. Ovlivnění androgenní alopecie je nejtvrdším oříškem, nejhůře se léčebně ovlivňuje. Naše dermatologické studie potvrdily úspěšnost přes 70%, máme více spokojených klientů s touto diagnózou. Při aplikaci produktů Marbo vám v každém případě vlasy jistě přestanou dále vypadávat a zlepší se kvalita vlasů, které máte. Na spřátelení s lysinou je času dost, spřátelte se nejprve s naším Aktivátorem, Tonikem a Šamponem. 

Jsou vaše produkty vhodné i v těhotenství a při kojení? Mohou je požívat malé dětí nebo senioři?

Ano. Produkty Marbo jsou na 100% přírodní, proto je jejich používání je bez kontraindikací. Nemohou uškodit. Jejich působení bylo dermatologicky testováno v rámci dlouhodobých studií. Vlastníme všechny potřebné certifikáty. Doporučujeme je každému, kdo má jakýkoliv problém s vlasy, vlasovou pokožkou či vlasovými cibulkami. Mohou je používat děti od věku půl roku, dospívající, dospělí, těhotné a kojící ženy, i senioři do 99 let. (Klienta nad 99 let jsme neměli 🙂 

Můžeme vaše produkty kombinovat s léčbou od svého dermatologa? Užívám lokálně kortikoidy.

Ano, můžete. Produkty Marbo lze použít při jakékoliv léčbě, ať již lokálně působící nebo užívané perorálně ve formě tabletek. Nedoporučujeme však potírat vlasovou pokožku kortikoidními roztoky současně s potíráním produkty Marbo. Aplikace je nutno během dne rozdělit. A možná by stálo za to vsadit všechno jen na jednu kartu – na chemii nebo na přírodu. Abyste následné věděli, co vám pomohlo. 

Mé ženě po chemoterapii slezly všechny vlasy. Nemoc se dala na ústup, ale lysá hlava zkomplikovala její duševní stav. Pokud pro ni objednám produkty Marbo, je šance, že její vlasy narostou rychleji?

Ano, doporučujeme, abyste pro ni objednal Tonikum Marbo. Jeho aplikací se růst nových vlasů maximálně urychlí. Pak bude dobré ještě pokračovat v používání kombinace Tonikum a Šampon, aby se nové vlasy, které bývají po chemoterapii velmi jemné, zpevnily. 

Trpím chorobou alopecia totalis. Mohu si Aktivátor Marbo vtírat kromě vlasové pokožky i do obočí? A co řasy? Narostou také?

Do obočí ano. Řasy narostou díky změnám v ostatních vlasových cibulkách samy, jen to trvá déle. Určitě nedoporučujeme aplikovat produkty Marbo do okolí očí nebo sliznic. Obsahují alkohol, který by mohl způsobit podráždění.