Co píší lidé, kteří používali naše výrobky?

 • Uživatelka N.N.
  Neumíte si představit, kolik let jsem bezúspěšně hledala řešení svého problému. Konečné jsem na doporučení v lékárně našla a začala používat výrobky Marbo, nejprve Aktivátor a pak Tonikum a Šampon. Vlasy mi úplně vyrostly. Jsem velmi spokojená, jsem úplně jiný člověk! Jak je dobře, že existujete, velmi jste mi pomohli. Vděčná N.N. 2. 2.
  Vděčná 
  N.N.
 • Užívateľ O.B.
  Po dvou týdnech používání aktivátoru Marbo jsem zaznamenal první změny. Začaly mi pomalu růst vlasy na temenní části hlavy. Mezitím, někdy rychleji, někdy pomaleji, mi vlasy vyrůstají od temenní části až k čelu, přičemž vyplňují celý střed hlavy. Zlepšení je pomalé, ale nepřetržité. A co je důležité, vlasy mi přestaly vypadávat – úplně. Můj případ je těžký, mám genetické predispozice pro ztrátu vlasů, trpím nemocí alopecia androgenetica. S výsledky jsem zatím nadmíru spokojen. Určitě budu pokračovat v používání preparátů Marbo, protože vidím, že účinkují. Posílám vám obrázky podľa dohody. 
  S pozdravem O.B.
 • Užívateľka M.Z.
  Užívateľka M.Z. Uživatelka M.Z. Měla jsem problém s nemocí alopecia areata multiokularis. Vlasy mi vypadávaly nejvíc na temenní části hlavy. Poradila jsem se s lékárníkem a začala používat nejprve Aktivátor a pak Tonikum Marbo. Změny byly pomalé, ale byly vidět. Vlasy mi začaly růst a do pěti měsíců úplně vyplnily postižená místa.
  Děkuji. M.Z.
 • Užívateľka K. K. z Nitry
  Na začátku klimakteria jsem zpozorovala nadměrné vypadávání vlasů, které vedlo ke značnému prořídnutí vlasů hlavně v přední části hlavy a nad ušima. Již po prvním balení výrobků Marbo se vypadávání vlasů zastavilo a po třech měsících mi začaly růst nové vlasy. Jsem velmi spokojená, pokračuji v aplikaci výrobků Marbo a s radostí šířím vaše dobré jméno. 
  Zůstávám s pozdravem K.K.
 • Uživatel L. Z. z Trnavy
  Jsem student a nedávno jsem si všiml, že mi nadměrně vypadávají vlasy a začínají se tvořit kouty nad čelem. V naší rodině trpí muži na genetickou alopecii. Nechci se s tím smířit! Hledal jsem na internetu všechny dostupné informace a řešení. Nejvíce mě oslovily přírodní produkty značky Marbo. Objednal jsem si celou sadu – Aktivátor, Tonikum i Šampon, a mohu říci, že vlasy mi už nevypadávají. Pokračuji v používání těchto produktů dále, protože po čtyřech měsících mi v oblastech nad čelem začaly vyrůstat nové, zatím velmi jemné vlasy. 
  Děkuji. L.Z.

Georg F.
termékeik tökéletes elégedettséget érdemeltek ki.
Szeretnék ismételten rendelni:
Tonicumot és Aktivatort
Előre is nagyon szépen köszönöm.
Tisztelettel

Georg.F.
(slovensky preklad :
Vaše vyrobky si zaslužia perfektnú spokojnosť
Prajem si opätovne objednať.
Vôpred veľmi pekne ďakujem.
S pozdravom

Klaudia M.
Už po mesiaci použivania vyrobkov zo sady Marbo, začali rasť pevnejšie a hustejšie vlasy.S vyrobkami som maximalne spokojna.

Jitka B.
Jsem velmi spokojená s produkty Marbo
Kvalita vlasů je podstatně lepší.